Pasibaigė dvi dienas vykęs tarptautinis kanupolo turnyras „Dzūkijos taurė-2016“. Vaikų grupėje iki 13 metų triumfavo Lenkijos sportininkai iš Varšuvos KS Povyšle klubo. Antrąją vietą po įtemptos finalo kovos laimėjo Alytaus sporto ir rekreacijos centro jaunieji baidarininkai, treti Trakų KKSC. Jaunučių iki 16 metų grupėje nugalėtojais tapo Alytaus SRC jaunimas. Finale nugalėję Trakų jaunimą. Treti Korsary iš Sankt Peterburgo. Vyrų stipriausioje grupėje finale susitiko Maskvos ir Sankt Peterburgo komandos po įtempto finalo čempionais tapo „9 val“ iš Sankt Peterburgo. Trečiąją vietą mažajame finale pergalingai baigė Alytaus „Alytus“ nugalėję KS Povyšle iš Varšuvos. Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino ir apdovanojo Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė bei Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijos kanupolo komiteto pirmininkas Regimantas Vaičiulis..