Balandžio mėnesio 21-22 dienomis, Klaipėdoje vyko Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybės, kuriose dalyvavo Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine besitreniruojantys jaunieji plaukikai.
Geriausiai iš alytiškių varžybose plaukė trenerio Viktoro Janavičiaus auklėtinis – Edvinas Kilmanas. 200 metrų nuotolį krūtine jis įveikė per 2.50,03 sekundės ir tapo pirmenybių nugalėtoju. Perpus trumpesnį nuotolį, 100 metrų krūtine, sportininkas nuplaukė per 1.17,91 sekundės ir iškovojo trečiąją vietą.
Mergaitėms šį kartą sekėsi prasčiau, medalių jos neiškovojo. Varżybose geriausiai iš alytiškių plaukė trenerio Romualdo Garbino auklėtinė – Gitana Katalynaitė bei trenerės Viktorijos Skroblienės auklėtinė – Austėja Grabytė.