BASEINAI

2010 m. renovuotas plaukimo baseinas atitinka tarptautinius ir olimpinius standartus. Čia rengiamos įvairios tarptautinės ir šalies plaukimo, penkiakovės, vandensvydžio, baidarių polo varžybos, gali treniruotis ne tik Alytaus sportininkai, bet ir kitų šalių komandos, miesto gyventojai ir svečiai. Rengiamos sporto treniruočių stovyklos. Taip pat tai ne tik modernios patalpos su nauja sportine įranga, bet ir jauki aplinka švenčių ir netradicinių renginių organizavimui, asmenų grupėms, įmonėms bei kitoms organizacijoms.

SPORTINIS

1 500 m2 ploto baseine su aštuoniais 50 metrų ilgio plaukimo takeliais sumontuota moderni elektroninė plaukimo ir vandensvydžio varžybų valdymo įranga. Paplaukioję galite atsipalaiduoti moderniame, net 84 m2 ploto pirčių komplekse, kuriame yra įrengta sauna,garinė bei infraraudonųjų spindulių pirtys.

KIEK KAINUOJA?

SŪKURINIS

Sūkurinės vonios hidromasažas stimuliuoja kraujotakos sistemą ir stiprina raumenis. Pastovus ir metodiškas maudymasis sūkurinėje vonioje pagerins medžiagų apykaitą, atstatys audinių savybes, sustiprins kraujagyslių sieneles, apsaugos Jus nuo streso ir celiulito, suteiks energijos ir pagerins bendrą savijautą. Vienu metu sūkurinės vonios malonumais gali mėgautis 10 žmonių.

KIEK KAINUOJA?

VERTIKALI VONIA

Vertikali vonia – tai stuburo tempimo pratimai vandenyje. Dėl raumenų atsipalaidavimo ir dalinio nesvarumo pratimai atliekami lengviau ir be skausmo. Vertikali vonia sustiprina ir atpalaiduoja raumenis, sustiprina raiščius, gerina jų mitybą, atlaisvina suspaustus stuburo diskus, padidina stuburo paslankumą, judesiai tampa laisvesni ir žymiai mažiau skausmingi. Vertikalioje vonioje taip pat galima išbandyti povandeninių srovių masažą, kaskadą.

KIEK KAINUOJA?

PIRTYS

Alytaus miesto baseino pirčių kompleksą sudaro suomiška pirtis (sauna), dvi garinės pirtys (turkiška), infraraudonųjų spindulių pirtis (infrasauna), sūkurinė vonia (jacuzzi). Klientų patogumui kompleksą gali išsinuomoti grupė asmenų asmeninėms šventėms ar kitiems renginiams. Alytaus miesto baseino pirčių privalumai – tai komfortas ir kompleksiškumas.

JŪRINĖ PIRTIS

Tai pirtis, kurioje vyrauja ypač didelė drėgmė (iki 100%). Maloni šiluma (apie 48-49°C) atpalaiduoja raumenis, kvėpavimo takus, gerina kraujotaką, atgaivina ir valo odą. Tai gydomoji pirtis turintiems įvairių kvėpavimo sistemos sutrikimų. Maudydamiesi šioje pirtyje, pailsėsite, atsipalaiduosite po įtemptos dienos ar intensyvios treniruotės. Šiluma ir didelė drėgmė švelniai apgaubs Jūsų odą, prasiskverbs iki giliausių sluoksnių. Turkiška pirtis minkština ir lygina odą, gerina kraujo apykaitą ir lengvai tempia raumenis. Garinėje pirtyje paprasta atgauti jėgas, atsikvėpti nuo kasdieninių rūpesčių ir kartu su bendraminčiais (nuo 15 iki 20 asmenų) mėgautis garų debesų glamonėmis.

KIEK KAINUOJA?

SAUNA

Pirtyje temperatūra siekia 80 ar net 100°C, santykinė oro drėgmė – 8%. Suomiška pirtis, puikus būdas suaktyvinti toksinų išsivalymą per odą. Aukšta temperatūra veikia odos poras, jos išsiplečia, atsidaro ir išsivalo. Karštas oras padeda pašalinti senas mirusias odos ląsteles. Veikiami drėgmės ir karščio, minkštėja ir ima tirpti šlakai, nusėdę įvairiuose organuose. Buvimo saunoje procedūra yra paprastesnė nei rusiškos pirties. Įprasta kaitintis 2-3 kartus, pasiekiant gausaus prakaitavimo efektą. Po prakaitavimo būtinai prausiamasi duše arba maudomasi baseine. Prieš pirmą užėjimą kūnas sudrėkinamas duše. Tai pirtis kurioje vienu metu gali lankytis nuo 10 iki 15 asmenų.

KIEK KAINUOJA?

INFRARAUDONŲJŲ

Infrasauna, esant 40-60°C temperatūrai, sukelia 2-3 kartus didesnį prakaitavimą nei įprasta sauna 90-100°C temperatūroje. Todėl joje itin saugu vaikams ir žmonėms, kurių sutrikusi širdies ir kraujagyslių veikla. Be to, infrasaunose galima būti ilgiau, labiau atsipalaiduoti. Šilumos skverbimasis perteikia organizmui šilumos energiją ir gerina jo būklę, įšildo audinius, raumenis, sąnarius ir spartina kraujo bei kitų kūno skysčių apykaitą. Infraraudonosios energijos sistemos mažiau nei 20 proc. sušildo orą, o virš 80 proc. tiesiogiai nukreipia šildyti mūsų kūną. Ji skirta 10-15 asmenų mėgautis šilumos malonumais.

KIEK KAINUOJA?

MUS RASITE…